Projekt Tesco sprawdził się w Polsce, zostanie rozszerzony na rynki Czech, Słowacji i Węgier

Autor: dlahandlu.pl 3 grudnia 2015 10:07

„Tesco magazyn” przed Bożym Narodzeniem trafi do sprzedaży w sklepach sieci Tesco na Węgrzech, Słowacji oraz w Czechach - w lokalnych wersjach językowych. W Polsce wydawany jest od czerwca 2011 roku w nakładzie 310 000 egzemplarzy.

Kwartalnik „Tesco magazyn”, dostępny tylko w sklepach Tesco, powstał z myślą o stałych klientach sieci, a posiadacze karty Clubcard mogą nabyć go już za 1 grosz.

− „Tesco magazyn” łączy w sobie treści lifestyle’owe, poradnikowe i rozrywkowe. Wierzymy, że w krajach Europy Środkowej stanie się równie popularny jak w Polsce – mówi Monika Kraus, redaktor naczelna polskiej wersji „Tesco magazynu”, inicjatorka rozszerzenia projektu na Europę Środkową.

W magazynie publikowane są teksty o modzie, urodzie, zdrowiu czy podróżach, a także przepisy kulinarne, wywiady z lokalnymi gwiazdami ze świata mediów i sportu, ciekawostki kulinarne,  dodatki prezentowe oraz kupony zniżkowe na zakupy w sklepach sieci.

Projekt od początku realizowany jest przez poznańskie wydawnictwo SKIVAK.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • teddy0411 2015-12-03 21:47:03

    Tesco to jest totalny chłam dla nich Dziecko nie jest klientem skandal !!!!!!!!!!!!!!robią promocje podwyzszają cenę i jest drożej dzieci nie obsługują !!!!!!!!!!!!!!

  • gagatek 2015-12-03 15:52:35

    Bez komentarza

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane