Projekt ustawy o Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności w Sejmie

www.farmer.pl 30 czerwca 2017 10:45

Do Sejmu trafiły właśnie dwa rządowe projekty: ustawy o Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności i ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności.

Pierwszy projekt dotyczy zgodnie z uzasadnieniem  „stworzenia w Polsce nowego jednolitego, zintegrowanego systemu kontroli bezpieczeństwa i jakości żywności na wszystkich etapach produkcji przez skonsolidowanie wszystkich procesów kontrolnych i monitorujących w całym łańcuchu żywnościowym oraz powołania Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności podległej Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

Drugi zawiera przepisy wprowadzające.

Marszałek skierował oba projekty ustaw do zaopiniowania przez Biuro Legislacyjne.

Więcej na farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ala 2017-06-30 20:20:25

  Może rozwalą nareszcie te układy koleżeńskie zwłaszcza w weterynarii

 • wr 2017-06-30 19:39:53

  Minister Rolnictwa co wyprodukuje to skontroluje, na tym będzie polegała niezależna kontrola, jeśli już tworzycie niezależną IBŻ to zmieńcie jej podległość

 • tech 2017-06-30 14:52:19

  Minister rolnictwa tworzy znowu bubel pod siebie i pociotki aby objąć stołki. Może wreszcie posłowie zreflektują się, że nad zdrowiem Polaków i zdrowym jedzeniem czuwa minister zdrowia a nie rolnictwa. Już teraz jest IJHARS a na zdrowym produktem nic się nie zna. Kolejne puszczenie posłów w maliny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  2,60

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201