PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Promocja konsumencka wody i napojów Żywiec Zdrój

Autor: pr 26 maja 2014 14:13

Promocja konsumencka wody i napojów Żywiec Zdrój

Ruszyła letnia promocja konsumencka wody i napojów z portfolio ŻYWIOŁ od Żywiec Zdrój S.A., w której na czterech śmiałków czeka udział w pełnej przygód wyprawie na Islandię. Ogólnopolska loteria i związany z nią konkurs potrwają do 10 lipca 2014 r.

Na „żywiołowych" eksplorerów czeka m. in. przeprawa skuterami na lodowiec, wyprawa do wnętrza Ziemi w jaskini Buri, czy trekking na wulkanie Helka. 

Aby wziąć udział w loterii i konkursie wystarczy kupić promocyjne opakowanie wody gazowanej, średnio gazowanej lub napojów Żywioł od Żywiec Zdrój S.A., a następnie zarejestrować na stronie internetowej zywiolodzywieczdroj.pl kod znajdujący się pod nakrętką butelki.

W loterii odbędzie się aż 60 losowań nagród dziennych oraz 8 losowań niezwykle atrakcyjnych nagród głównych - kamer Go Pro Hero 3, zegarka P6502 Navigator Traser, Quadrocoptera Parrot i cyfrowego noktowizora Yukon Digital. Ponadto wszystkie osoby, które wezmą udział w loterii, będą także miały szansę wygrania wyjazdu
na Ekspedycję Żywioł 2014 na Islandię. Konkurs zakończy się 10 lipca, natomiast listę szczęśliwych zwycięzców poznamy 31 lipca.

Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.zywiolodzywieczdroj.pl oraz facebook.com/zywiolodzywieczdroj

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane