Promocja Królewskiego Niefiltrowanego z fantami

Autor: dlahandlu.pl 16 sierpnia 2017 12:02

Królewskie Niefiltrowane od 15 sierpnia startuje z promocją „Zgarniaj klawe fanty”. Kody spod kapsli wymieniać można na koszulkę z nadrukiem nawiązującym do dawnych czasów, grę planszową „Kolejka” oraz vouchery do stylizowanego na PRL warszawskiego Escape Roomu.

Żeby wziąć udział w promocji, należy rejestrować je na swoim koncie na stronie www.krolewskie.pl - zebranie odpowiedniej liczby kodów umożliwia odbiór nagród, przywołujących klimat stolicy sprzed kilkudziesięciu lat.

By zdobyć koszulkę należy zarejestrować 25 kodów. Nagrodą za 35 kodów jest gra planszowa „Kolejka”, w której uczestnicy mogą zapoznać się z codziennością lat 80. Konsumenci, którzy zbiorą 50 kodów będą mogli wraz z trójką swoich znajomych zmierzyć się z zagadkami warszawskiego Escape Roomu stylizowanego na czasy PRL.

Trwającą do 15 listopada promocję Królewskiego Niefiltrowanego wspierają działania w Internecie i mediach społecznościowych oraz dedykowane materiały w punktach sprzedaży. 

Kreację promocji „Zgarniaj klawe fanty” przygotowały agencje JUST i TWIN.digital collective. Zakupem mediów zajmuje się Mediavest, a za komunikację PR odpowiada agencja ROOTS PR.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane