PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Promocja napoju Garden

Autor: dlahandlu.pl 16 lutego 2012 09:40

Promocja napoju Garden

W sklepach w całej Polsce trwa wielka akcja promocyjna marki Garden (Agros-Nova), skierowana do konsumentów. Promocję, która wystartowała z początkiem roku i potrwa do 20 marca, wspiera intensywna kampania w ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych.

Promocja obejmuje sześć produktów z linii bazowej Garden 2L, w tym nowy smak w ofercie Gardena: jabłko - mięta, oraz wszystkie trzy smaki z linii Garden Party Drink.
W puli nagród znajduje się 40 sztuk PlayStation 3 z kontrolerem ruchu PS Move oraz 200 sztuk gry DanceStar Party PlayS3, której twarzami są Michał Piróg i Particia Kazadi.

Zgodnie z hasłem na opakowaniu i materiałach promocyjnych, zwycięzcą jest każdy konsument, który w zakupionym produkcie znajdzie wodę zamiast napoju. Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie numeru partii produkcyjnej i daty z opakowania na infolinię promocji, która potwierdza, którą z nagród konsument otrzyma. Każda nagroda przypisana jest do konkretnego numeru partii.

Promocja komunikowana jest na opakowaniach, na licznych materiałom POS w placówkach handlowych, za pośrednictwem serwisu: www.garden-party.pl O akcji głośno jest też w stacjach radiowych.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane