Promocja oferty gastronomicznej Shell. Nagrodą kubki z rysunkiem Sawki

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2017 13:13

Shell przygotował promocję. Za każde 9,98 zł wydane na produkty z oferty deli2go, (w tym kawa, kanapka lub hot-dog), kawę Costa Express i Starbucks goście stacji dostaną 1 naklejkę.

Uzbieranie 5 naklejek uprawnia do otrzymania nagrody gwarantowanej w postaci porcelanowego kubka z rysunkiem Henryka Sawki i jego podpisem. Akcja promocyjna trwa od 30 października do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów kubków promocyjnych.


W ramach akcji promocyjnej deli2go Shell nawiązał współpracę z popularnymi na Instagramie influencerami, m.in. z miłośniczką sportu Aleksandrą Zielińską (fitolarun) oraz znanym z podróży Arczim.

Shell w Polsce posiada obecnie ponad 420 stacji. Ich wyróżnikiem jest koncept deli2go, czyli oferta śniadaniowa, ciepłe posiłki oraz przekąski. Na wybranych stacjach oferta deli2go została poszerzona o koncept „Jesz co chcesz”, w którym można wybierać składniki kanapek. Na 180 stacjach kierowcy mogą napić się kawy Costa Coffee, a w 20 punktach kawa serwowana jest w filiżankach z porcelany.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane