Promocja przerosła oczekiwania Biedronki. W sklepach zabrakło Świeżaków

Autor: finanse.wp.pl 15 listopada 2016 10:15

Promocja przerosła oczekiwania Biedronki. W sklepach zabrakło Świeżaków fot./gangswiezakow.biedronka.pl

Dzieci płaczą, rodzice biegają od sklepu do sklepu, a Biedronka milczy. Wszystko przez brak Świeżaków. Akcja promocyjna dyskontu okazała się tak popularna, że maskotek brakuje. W niektórych sklepach nie ma już nie tylko zabawek, ale nawet naklejek, które potrzebne są, by dostać maskotkę - czytamy w serwisie finanse.wp.pl.

Wirtualna Polska zapytała internautów o dostępność Świeżaków. 

Wpisy informujące o tym, że Świeżaki są dostępne, należą do rzadkości. Widać wyraźnie, że sukces akcji przerósł oczekiwania Biedronki. Część internautów pisze wręcz, że brakuje nie tylko zabawek, ale nawet naklejek do zbierania. Kasjerzy proszą o cierpliwość, obiecując, że te niedługo przyjdą. Tyle, że aby dostać naklejki, trzeba będzie do sklepu wybrać się jeszcze raz z paragonem. To na nim kasjer powinien zaznaczyć, ile punktów powinniśmy dostać. Ważne, by zrobić to do 20 listopada. Tego dnia promocja się kończy.

Same maskotki odbierać można nieco dłużej, bo do 4 grudnia. Oczywiście pod warunkiem że będą. Regulamin promocji Biedronki mówi wprost: liczba Świeżaków jest limitowana. Nie podano jednak, ile w sumie sieć planuje rozdać zabawek.

Sieć dekalruje, że zaplanowała dodatkowe dostawy pluszaków do sklepów, a klientów, zaprasza do kontaktu z pracownikami sklepów w celu uzgodnienia odbioru maskotki, gdy będzie dostępna.

Więcej na finanse.wp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • krystyna zamojska 2016-11-23 14:14:51

  To było zwykłę oszustwo i naciąganie na zakupy!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  2,97

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane