Promocyjne zakupy dla seniorów w sieci Carrefour

Autor: dlahandlu.pl 11 maja 2010 13:09

Od 11 maja br. Carrefour Polska wprowadza do wszystkich hipermarketów akcję Dzień Seniora. W każdy wtorek wszyscy klienci, którzy ukończyli 60 rok życia, będą mogli zrobić zakupy z 10 proc. zniżką. Dotychczas akcja była realizowana w 25 hipermarketach, jednak w związku z dużym zainteresowaniom sieć zdecydował się poszerzyć zasięg promocji.

W każdy wtorek, wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat i zgłoszą się do punktu obsługi klienta z paragonem poświadczającym dokonanie zakupów za kwotę co najmniej 50 zł oraz dokumentem potwierdzającym wiek, otrzymają bony zakupowe do wykorzystania w sklepach sieci. Wartość bonów uzależniona jest od kwoty wydanej na zakupy i wynosi od 5 do 25 zł.

- Najczęściej wybierane przez klientów produkty to przede wszystkim asortyment spożywczy oraz produkty pierwszej potrzeby. Wielu kupujących w dniu obowiązywania promocji robi także większe zakupy dla całej rodziny. Osoby starsze, do których skierowana jest oferta, stanowią bardzo lojalną grupę klientów - mówi Maria Cieślikowska, dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,19

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane