PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Property Forum 2012: Kari otworzy 20 nowych sklepów. Są perspektywy na kolejne 50 lokalizacji

Property News 20 września 2012 09:07

- Obecnie sieć Kari w Polsce to 10 sklepów, ale w ciągu najbliższych miesięcy powstanie kolejnych 20 - zapowiedział Krzysztof Barański, dyrektor ds. ekspansji marki podczas Property Forum 2012. Według przedstawiciela sieci, w Polsce istnieje perspektywa dla dalszych 50 lokalizacji.

W ocenie Krzysztofa Barańskiego zainteresowanie Polską wiąże się z silną gospodarką oraz bardzo dobrym potencjałem rynku, który odpowiada firmie Kari.

- Po pierwsze, kiedy planowaliśmy ekspansję, Polska była „zieloną wyspą". Inne kraje miały bardzo trudną sytuację gospodarczą - tłumaczy Krzysztof Barański. - Po drugie chcieliśmy szybko stworzyć dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, a do tego potrzeba odpowiednio ukształtowanego rynku - z dużą liczbą większych miast. Polska spełnia te wymagania - dodaje dyrektor ds. ekspansji.

Firma Kari równolegle z ekspansją w Polsce planowała wejść do Czech, na Słowację i Węgry. - Te kraje nie oferują jednak takiej liczby rozproszonych lokacji, które pozwalają na odpowiednią działalność operacyjną marki - powiedział Barański.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane