Property Forum: Najważniejszy jest klient

Property News 8 grudnia 2014 13:35

Na trudnym rynku wrocławskim trwa walka o każdego najemcę i każdego klienta. Pomimo dużego nasycenia powierzchnią handlową niektórzy deweloperzy podejmują decyzję o dalszej rozbudowie swoich projektów. Jednym z nich jest właściciel Parku Handlowego Bielany, Inter Ikea. - Nasza inwestycja pozwoli na idealne dopasowanie oferty obiektu do potrzeb współczesnego najemcy - tłumaczyła podczas Property Forum Ewa Kolondra, dyrektor centrum.

- Kluczowym powodem, dla którego podjęliśmy decyzję o rozbudowie, jest potrzeba dopasowania oferty handlowej. Nasz obiekt dzała od 16 lat, przez co niezbędne stało się dostosować powierzchnię lokali, wygląd obiektu oraz oferowane usługi do potrzeb współczesnego klienta - powiedziała Ewa Kolondra.

Zdaniem dyrektor Parku Handlowego Bielany kluczowa dla sukcesu projektu jest umiejętna współpraca z najemcami. - Rozmawiamy o tym, jak dopasować powierzchnię zajmowanych przez nich lokali do ich potrzeb, dostosowujemy funkcjonalności oferowane przez projekt do ich polityk - tłumaczyła. Jednocześnie zadaniem zarządcy jest takie przygotowanie oferty, by finalny klient wybrał właśnie ten obiekt.

- Najważniejsze są potrzeby klienta. Oprócz dobrej oferty rozrywkowej, stworzenia prawdziwego miejsca spotkań, zaprezentowania nowoczesnej architektury i zaoferowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, niezbędna jest właściwa komunikacja - dodała Kolondra.

Z tego powodu zarządca Parku Handlowego Bielany podjął decyzję o rozpoczęciu kampanii informacyjnej związanej z otwarciem powiększonego obiektu już w przyszłym roku. - Mówimy o tym, jak będzie wyglądał nasz projekt, co się w nim znajdzie. Dzięki temu nasza inwestycja będzie znacznie bardziej oczekiwana przez lokalny rynek - skomentowała.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane