Proste składniki i doskonałe produkty – to motto gwiazdy Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 10 marca 2017 10:55

Proste składniki i doskonałe produkty – to motto gwiazdy Food Show 2017 Andrzej Polan: Kiedyś w Polsce wszyscy tańczyli. Teraz zaczęliśmy gotować (wideo) Andrzej Polan, właściciel restauracji Mała Polana Smaku

– Gotujemy w domach, lubimy też chodzić do restauracji. Szukamy dobrych, ciekawych smaków, które nas zaskoczą. Często wracamy również do smaków, które kojarzą nam się z domem. Ja osobiście bardzo lubię powracać do smaków, które wyniosłem z domu. One dają zarówno mnie, jak i gościom, których podejmuję w mojej restauracji, dużo radości – mówi Andrzej Polan, właściciel restauracji Mała Polana Smaku i prezenter telewizyjny, który będzie gwiazdą Food Show 2017.

Proste składniki i doskonałe produkty – to motto Andrzeja Polana. Znany prezenter telewizyjny i gwiazda Food Show 2017 przekonuje, że w gotowaniu należy przede wszystkim trzymać się tej zasady.

– Im bardziej wyszukana kuchnia, tym bardziej skomplikowana i nie zawsze trafiona. Mniej skomplikowana kuchnia jest bardziej przejrzysta i smaczniejsza – uważa restaurator

Andrzej Polan, wieloletni szef kuchni w najbardziej prestiżowych hotelach, gwiazda programów telewizyjnych i właściciel warszawskiej restauracji Małą Polana Smaku, będzie gwiazdą Food Show 2017 w Katowicach. Znany kucharz będzie głównym prowadzącym MEGA Wieczór Kulinarny 17 marca, a w sobotę 18 marca zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności podczas dnia otwartego dla publiczności.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REJESTRACJA NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane