Protestujący pracownicy Almy: Firma celowo była źle zarządzana

Autor: Bankier.pl 1 lutego 2017 11:16

„Nie mazgaj się, Mazgaj, tylko płać” – skandowali byli pracownicy Almy na proteście zorganizowanym we Wrocławiu. Wynagrodzenia zaprzestano wypłacać od października - informuje portal Bankier.pl.

Dziennikarze Bankiera rozmawiali z protestującymi pracownikami. – Pracowaliśmy 18 lat, tyle istniała Alma w Tarnowie i byliśmy świadkami jej początków. Widzieliśmy, że od kilku lat Alma chyliła się ku upadkowi. Można było utrzymać ten sklep, ale innym zarządzaniem. Z naszej strony wyglądało to tak, jakby właściciele celowo tak prowadzili tę firmę – jakby była celowo doprowadzona do upadku – mówi w rozmowie z Bankier.pl była pracownica Almy z Tarnowa, która na wynagrodzenie, odprawę i płacę za skrócony okres wypowiedzenia czeka od listopada 2016 roku.

Więcej na Bankier.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b. asystent kupca Food 2017-02-05 19:12:23

    Może wiedzieć pracownica o zarządzaniu bo inaczej nie powinna byc pracownikiem małym ale ważnym trybikiem danego sklepu. Sam jako "doświadczony" z 35 letnim doswiadczeniem a w sieci z 15 letnim widziałem w swym mieście jak funkcjonowała Alma. Za głowę sie łapałem jak widziałem "ogrom" asortymentu tylko na pokaz a nie trafiający w gusty czy potrzeby klientów. Czyli to własnie menadżerom zależało na doprowadzeniu firmy do takiego stanu w jakim sie Alma znalazła. Zgłaszałem sie do pracy w tej placówce ale moje CV było "nie wystarczające.

  • dwJA 2017-02-01 14:09:35

    Tak, tak i ona to wie... Co pracownica sklepu, nawet z 160-letnim stażem może wiedzieć o zarządzaniu siecią supermarketow niemal dwie dekady po prospericie tego rodzaju sklepow?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane