PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Przebudowa strefy restauracyjnej w CH Warszawa Wileńska pochłonie 7 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2013 12:51

Na terenie Warszawy Wileńskiej rozpoczęła się przebudowa strefy restauracyjnej. Prace potrwają około pięciu miesięcy, ich zakończenie przewidziane jest na pierwszy kwartał 2014 roku. Szacowana wartość inwestycji to ok. 7 mln zł.

W skład nowej strefy wejdą najemcy m.in.: KFC, BURGER KING, MC DONALD'S oraz inne marki gastronomiczne, jak również sklep ze zdrową żywnością ORGANIC MARKET.
Przetarg na generalnego wykonawcę prac wygrała firma AWBUD, koncepcja architektoniczna powstała w pracowni BENOY, natomiast autorem projektu przetargowo-wykonawczego jest firma APMD.
Podczas trwania prac remontowych lokale gastronomiczne będą działać normalnie, również tak długo, jak to możliwe, będzie funkcjonował McDonald's, którego remont rozpocznie się w drugiej fazie przebudowy.
Większość prac będzie wykonywana w nocy, tylko te niezakłócające funkcjonowania centrum będą odbywać się w dzień. 
W wyniku przebudowy centrum zyska także nowe schody ruchome, usprawniające komunikację między pierwszym a drugim piętrem, będzie miał również miejsce całkowity remont toalet na poziomie drugim, które zostaną wzbogacone o pokój pielęgnacyjny dla rodzica z dzieckiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane