PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Przedstawiciel Grupy Muszkieterów: Nadchodzi czas uruchomienia produkcji w Polsce

www.portalspozywczy.pl 8 maja 2013 14:17

Przedstawiciel Grupy Muszkieterów: Nadchodzi czas uruchomienia produkcji w Polsce

Grupa Muszkieterów chce w ciągu 2-3 lat uruchomić w Polsce własną produkcję żywności. W planach jest także przejęcie zakładu produkcyjnego.

Na początek Grupa może być zainteresowana wejściem w produkcję przetworów mięsnych - drób, wieprzowina i wołowina - oraz nabiałowych.

- Nadchodzi czas uruchomienia produkcji w Polsce (...) mówimy o produktach z naszych własnych fabryk, ale także projektów, które powstaną na zasadzie kooperacji, np. spółek joint venture. Taki model we Francji funkcjonuje od kilkudziesięciu lat i sprawdza się - powiedział w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Janusz Jasiński, pełnomocnik zarządu Grupy Muszkieterów.

Przeczytaj także:

- Najpilniejsze z punktu widzenia potrzeb grupy to zakłady w branży mięsnej. Dotyczy to mięsa białego i czerwonego. Dziś skala naszej sprzedaży mięsa jest tak potężna, że czasami mamy problem, żeby znaleźć producenta, który zaspokoi w pełni nasze potrzeby. Dlatego to nie jest już kwestia skali, ale kwestia decyzji strategicznej - dodał.

Jasiński pytany kiedy możliwe będzie uruchomienie produkcji. - Myślę, że uruchomienie własnej produkcji w Polsce, to kwestia najbliższych 2-3 lat, ale biorąc też pod uwagę możliwość kupienia zakładów, to może być to szybko - powiedział

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane