Przychody Kolportera najwyższe w regionie, w przyszłym roku ma być podobnie

Autor: Echo Dnia, Kolporter 10 października 2011 11:21

Po raz czwarty z rzędu Kolporter S.A. zajął pierwsze miejsce w rankingu stu największych firm regionu świętokrzyskiego, przygotowanym przez redakcję kieleckiego dziennika „Echo Dnia". - Nasze przychody ze sprzedaży netto były najwyższe w regionie i wszystko wskazuje, że w przyszłym roku będzie podobnie - mówi Grzegorz Fibakiewicz, wiceprezes zarządu Kolportera S.A.

- Pierwsze miejsce w głównym rankingu to wynik nieustannego rozwoju naszej firmy. Cieszy nas również, że zwyciężyliśmy w kategorii największych firm handlowych. Kolporter to przecież nie tylko dystrybucja prasy, lecz również sprzedaż i dystrybucja towarów FMCG, doładowania elektroniczne oraz własne sieci handlowe z salonikami prasowymi, salonami Top-Press i sklepami spożywczymi Dobry Wybór - podsumowuje wiceprezes zarządu.

Omawiając wyniki rankingu, redakcja „Echa" przypomniała, że rok 2010 był kolejnym okresem zdobywania rynku i powiększania obrotów przez Kolportera. Firma zanotowała ponad 3 miliardy 400 milionów złotych przychodów, a jej zyski systematycznie rosną od tego najtrudniejszego dla całej światowej gospodarki, 2008 roku. Miniony rok upłynął pod znakiem zmian w strukturze przedsiębiorstwa. Doszło do połączenia trzech spółek - Kolportera DP, Kolportera Service oraz Kolportera Sieci Handlowe, który stworzył największą w Polsce sieć saloników prasowych. W wyniku tego połączenia powstał Kolporter S.A. - czytamy w gazecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane