Przyjaciele Jedzenia i Pingwinek weszli do Galerii Grafitt

dlahandlu.pl 13 października 2017 09:33

Jesień to okres zmian w Galerii Grafitt. Centrum handlowe mieszczące się w centrum Zielonej Góry ma zaszczyt przywitać w swoich murach nowych najemców. Wśród nich są: delikates Przyjaciele Jedzenia, oferujący ekologiczne produkty oraz sklep Pingwinek, który prezentuje bogaty wybór akcesoriów na przyjęcia.

–Naszą misją jest powrót do korzeni jedzenia, takiego prawdziwego, nie z probówki. Jedzenia, które zaskakuje szczerością smaku, poprawia nam humor i wyniki badań. Dlatego jeździmy i szukamy niedużych producentów, którzy gwarantują jakość i rzetelność swoich produktów – mówi Lidia Gawrońska, współwłaścicielka sklepu Przyjaciele Jedzenia. Delikates usytuowany są w Galerii Grafitt, wejście od strony Kazimierza Wielkiego.

Kolejnym najemcą w zielonogórskim centrum handlowym jest sklep Pingwinek z produktami o charakterze upominkowym. – Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjne gadżety urodzinowe i dekoracje imprezowe takie jak, serpentyny, czapeczki czy balony napełniane helem. Posiadamy również akcesoria niezbędne przy okazji poważniejszych wydarzeń.– mówi Emil Zapała, właściciel sklepu Pingwinek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w boksie 12a.

Galeria Grafitt to  istniejące od 2004 roku centrum handlowe znajdujące się w centrum Zielonej Góry. Na jej 2 kondygnacjach mieści się 20 sklepów, butiki oraz restauracja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane