PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PSD powołało nowy organ doradczy

Autor: dlahandlu.pl 9 czerwca 2010 12:11

Przy spółce Partnerski Serwis Detaliczny, powołanej w Grupie Handlowej Emperia do współpracy ze spółdzielniami spożywców „Społem" powstała Rada Prezesów. Skupia ona przedstawicieli spółdzielni reprezentujących uczestników Partnerskiego Serwisu Detalicznego. Rada jest organem wspierającym zarząd w zakresie działań strategicznych.

Radę tworzy 10 prezesów Spółdzielni. Zostali oni wyłonieni przez zarząd PSD i regionalne grupy doradcze, na podstawie kryterium geograficznego oraz potencjału sprzedaży. Dzięki temu swoją reprezentację w Radzie mają nie tylko wszystkie makroregiony, ale też zróżnicowane pod względem wielkości i wyników spółdzielnie - zarówno małe, średnie, jak  i największe.

- Do zadań Rady Prezesów należy głównie opiniowanie i pomoc w realizacji celów strategicznych, takich jak np. wybór logo sieci, reprezentowanie spółdzielni współpracujących  z PSD przed organami Krajowego Związku Rewizyjnego, czy kwartalna ocena współpracy
w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego - mówi Małgorzata Więch, członek zarządu PSD.

W skład Rady Prezesów weszli między innymi prezesi: Wojciech Gach z Zakopanego, Krzysztof Zając z Chełma, Barbara Sulewska z Grajewa, Kazimierz Małecki ze Sławna i Władysław Sulewski z Kościerzyny. Rada jeszcze w czerwcu wybierze swojego przewodniczącego, który zostanie upoważniony do zwoływania posiedzeń po każdym kwartale i na wniosek zarządu PSD.

Partnerski Serwis Detaliczny to spółka skupiająca się na pracy na rzecz Spółdzielni Społem. Wspiera je głównie w aspekcie handlowym, zawierając w imieniu PSS umowy z producentami. Dodatkowo PSD zapewnia spółdzielniom także wsparcie marketingowe, pomoc w organizacji przestrzeni sklepowej, wyposażeniu placówek, szkoleniu personelu i analizach handlowych.

PSD współpracuje obecnie z 53 spółdzielniami. W całym kraju zarządzają one siecią ponad 450 placówek handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane