PSH Lewiatan wspiera sprzedaż loterią i kampanią telewizyjną

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2017 09:27

14 września rozpoczęła się druga tegoroczna kampania reklamowa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w telewizji. Do 4 października wyemitowanych zostanie ponad 4.500 reklam, z czego duża część pojawi się na antenach największych w Polsce stacji – TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN.

Reklamy Lewiatana będą emitowane między innymi przed takimi programami i audycjami, jak: seriale – M jak miłość, Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, Pierwsza miłość; programy informacyjne – Wiadomości, Pogoda, Panorama, Sport oraz przy wielu programach rozrywkowych i filmach.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest jedną z niewielu sieci franczyzowych zapewniającą swoim franczyzobiorcom reklamę w ogólnopolskich mediach. Od wielu lat reklamy Lewiatana emitowane są zarówno na antenach największych stacji telewizyjnych, jak i radiowych.

W bieżącym roku planowana jest jeszcze jedna telewizyjna kampania reklamowa Lewiatana, która przeprowadzona zostanie przed świętami Bożego Narodzenia oraz dwa tygodniowe „flighty” reklamowe w ogólnopolskich i regionalnych stacjach radiowych.

Tego samego dnia ruszyła także kolejna loteria dla klientów sklepów PSH Lewiatan. Zdrapka „Szczęśliwe siódemki Lewiatana” potrwa do 22 października 2017 r.
W tym czasie każdy klient, który dokona zakupu w Lewiatanie za kwotę minimum 25 zł, w tym kupi co najmniej jeden produkt marki promocyjnej otrzyma zdrapkę. Do wygrania przewidzianych jest 77.777 nagród ukrytych pod zdrapką - toreb na zakupy oraz 7 nagród głównych - samochodów Toyota Aygo.
Aby zgłosić się do loterii i wziąć udział w losowaniu samochodów należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteria.lewiatan.pl lub wysłać sms pod nr 70908 o treści: Lewiatan.nr paragonu (koszt 0,62 zł brutto).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane