PSS Społem wydzierżawiła lokal w Zakopanem firmie Intersport

Autor: PAP 29 września 2010 11:47

Zarząd Intersport Polska S.A. poinformował o zawarciu z Powszechną Spółdzielnią Spożywców „Społem" umowy najmu lokalu handlowego o powierzchni 727 mkw. zlokalizowanego w Zakopanem przy ul. Tetmajera 2 (na przedłużeniu Krupówek), w którym spółka będzie prowadziła sprzedaż artykułów sportowych pod szyldem Intersport.

Korzystając z nadarzającej się okazji przejęcia lokalu handlowego w stolicy sportów zimowych, który nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, zarząd spółki podjął decyzję o uruchomieniu salonu Intersport w Zakopanem.

Nowy sklep Intersport zlokalizowany będzie w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Tetmajera 2, czyli na przedłużeniu Krupówek, które są najczęściej odwiedzanym miejscem przez turystów. Spółka planuje otwarcie salonu w grudniu br. przed zbliżającym się sezonem świątecznym.

Systematyczne rozbudowywanie ogólnopolskiej sieci sprzedaży Intersport Polska S.A. jest zgodne z przyjętą przez zarząd strategią rozwoju. Dzięki ekspansji na nowe obszary, sieć ma możliwość poszerzenia rynku zbytu i dotarcia z ofertą do nowego grona klientów.

Na koniec 2010 roku spółka posiadać będzie 29 salonów sprzedaży w 17 największych miastach Polski, o łącznej powierzchni sprzedaży prawie 32 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane