Ptak Moda optymalizuje sprzedaż z systemem ERP

Autor: dlahandlu.pl 30 września 2014 10:43

Ptak Moda optymalizuje sprzedaż z systemem ERP

Ptak Moda - polski showroom zrzeszający ponad 500 producentów odzieży - prowadzi wyspecjalizowaną działalność handlową z pomocą systemu ERP Navireo firmy InsERT. Wdrożone rozwiązanie wykorzystuje m.in. mobilne weryfikatory cen, automatyzuje proces przyjęć towarowych i obsługuje internetową platformę sprzedażową.

Dzięki zastosowaniu nowego oprogramowania Ptak Moda może skuteczniej zarządzać procesami w firmie i z powodzeniem rywalizować z silną w sektorze odzieżowo-modowym konkurencją. Wdrożone rozwiązanie posiada rekomendacje firm z branży. Navireo wykorzystują m.in.: Eva Minge Design, Volcano i Badura.

Przez zastosowanie rozbudowanych funkcjonalnie rozszerzeń w ramach modułu Fashion dla Navireo Ptak Moda zmniejszył nakład pracy niezbędny do płynnego funkcjonowania firmy. Wprowadzona optymalizacja umożliwiła zastosowanie 24-godzinnego trybu działania. Dzięki oprogramowaniu Windows Server Standard 2012 oraz wykorzystaniu silnika bazy danych Microsoft SQL 2012 przedsiębiorstwo zyskało niezawodną infrastrukturę. Zastosowanie modelu pracy terminalowej umożliwiło użytkownikom posiadającym określone uprawnienia łączyć się z systemem z dowolnego miejsca na świecie. Tym samym osoby decyzyjne mogą na bieżąco kontrolować i analizować sytuację spółki.

- Atrakcyjność wdrożenia w Ptak Moda opiera się na innowacyjnych w skali całej branży odzieżowo-modowej rozwiązaniach. Dopełnienie stanowi zastosowanie mobilnych weryfikatorów cen, automatyzacja procesu przyjęć towarowych z równoległą obsługą internetowej platformy sprzedażowej oraz wysokiej jakości zaplecze sprzętowe - mówi Łukasz Kristof, dyrektor zarządzający inSolutions S.C.

Na korzyść wybranego rozwiązania przemawiała jego szeroka funkcjonalność oraz elastyczność - system umożliwia rozbudowę o kolejne indywidualne moduły dostosowane do zmieniających się wymagań przedsiębiorstwa. Zwrócono również uwagę na przejrzysty i ergonomiczny interfejs oraz spersonifikowany schemat dostępu i kompetencji osób pracujących z systemem. Wybrano do wdrożenia moduły systemu Navireo oraz zintegrowaną z nimi platformę sprzedażową typu B2B inKontrahent. Ptak Moda zlecił również dostawę infrastruktury sprzętowej o parametrach zapewniających bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania. System wdrożyła firma InSolutions z Zabrza.

Ptak Moda, będący częścią grupy Ptak Holding, to największy w Europie showroom z odzieżą polskich i zagranicznych producentów. Posiada 15 000 m2 powierzchni, na której łączy ze sobą funkcje wystawiennicze i sprzedażowe, w tym sprzedaż hurtową stacjonarną i internetową przy pomocy własnej platformy e-commerce. Ptak Moda reprezentuje 500 producentów odzieży i umożliwia zakupy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,74

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane