PTB Nickel wybuduje biurowiec dla sieci Piotr i Paweł

Autor: dlahandlu.pl 9 lipca 2015 13:41

W czerwcu br. firma budowlana PTB Nickel rozpoczęła realizację inwestycji dla sieci supermarketów Piotr i Paweł. Do końca września 2016 r. na zlecenie inwestora spółka wybuduje w Poznaniu nowoczesny biurowiec.

Firma PTB Nickel na poznańskich Podolanach wybuduje nowy biurowiec o pow. użytkowej blisko
2,5 tys. mkw. W zlokalizowanym przy ul. Druskiennickiej 12, czterokondygnacyjnym budynku poza przestrzeniami biurowymi powstanie recepcja, pomieszczenia techniczne, pomieszczenia pomocnicze, w tym m.in. aneksy kuchenne, sanitariaty i garderoby, a na drugim piętrze sale konferencyjne. Bryłę obiektu stanowi prostopadłościan o regularnych proporcjach i pionowych podziałach na elewacji, które zaprojektowano jako wypukłe pilastry z paneli aluminiowych w kolorze kremowym. Na działce o pow. ponad 6,6 tys. mkw. poza budynkiem biurowo-usługowym PTB Nickel wybuduje także całą infrastrukturę techniczną: drogi dojazdowe, chodniki, ponad 100 naziemnych miejsc postojowych, stację transformatorową, wewnętrzne sieci sanitarne, elektryczne i teletechniczne. Projekt nowego biurowca przygotowało poznańskie biuro architektoniczne Dementi.

Piotr i Paweł to jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci supermarketów. W 119 sklepach w 60 miastach w całym kraju oferuje obecnie asortyment sięgający 15 000 pozycji. Obroty sieci za rok finansowy 2014 wyniosły ponad 2 mld zł. - Nowy biurowiec firmy oddamy zgodnie z umową z inwestorem do końca III kwartału przyszłego roku – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane