Purella Food została dostrzeżona przez inwestorów i kupców na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: dlahandlu.pl 27 października 2017 10:00

Purella Food została dostrzeżona przez inwestorów i kupców na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Artur Gajewski, dyrektor sprzedaży i marketingu, Purella Food mówi, że nagroda Dobry Produkt przyznawana w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu była jednym z kroków, które otworzyły firmie drogę do rozwoju. Dzięki temu wydarzeniu zostaliśmy zauważeni przez inne firmy, inwestorów i kupców - podsumowuje Artur Gajewski.

Temat start-upów będzie żywo obecny podczas jubileuszowej X edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu (6-7 listopada). Zarejestruj się już dziś.

Podczas drugiego dnia FRSiH odbędzie debata pt." Start-upy w branży spożywczej i handlowej - możliwości i bariery rozwoju" (11.30-13). Udział w tej sesji potwierdzili już: Krzysztof Cybruch, organizator Targu Śniadaniowego, odpowiedzialny za komercjalizację Hali Gwardii; Artur Gajewski, dyrektor sprzedaży i marketingu, Purella Food Sp. z o.o; Iwona Kasica, prezes zarządu, Me gusto Sp. z o.o.; Marian Owerko, przewodniczący rady nadzorczej, Bakalland SA; Michał Roczek, prezes zarządu, Bio Naura Sp. z o.o.; Jacek Sadowski, prezes, DEMO Effective Launching.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    7,06

  • Min

    3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane