PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

QSL Polska został operatorem logistycznym sieci Bobby Burger

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2016 11:26

QSL Polska został operatorem logistycznym sieci Bobby Burger

Firma QSL Polska, należąca do międzynarodowej grupy logistycznej Meyer QSL, będzie dostarczać usługi zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci restauracji i food-trucków Bobby Burger. Firmy rozpoczęły współpracę od kwietnia br.

QSL Polska będzie dostarczać żywność, a docelowo wszystkie produkty z asortymentu, do 34 lokali własnych i franczyzowych spod szyldu Bobby Burger. Obsługa logistyczna będzie prowadzona
z magazynów w Błoniach i Sosnowcu oraz centrów przeładunkowych w Gdańsku, Wrocławiu
i Poznaniu. Zakres zadań realizowanych przez QSL Polska będzie obejmował zakupy operacyjne, magazynowanie oraz dystrybucję do restauracji na terenie całego kraju.
Dzięki współpracy z Bobby Burger mamy okazję sprawdzić się jako dystrybutor dla klienta z wymagającego sektora slow food – mówi Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy w QSL Polska. 
QSL Polska jako operator logistyczny i dostawca powierzchni magazynowej na co dzień współpracuje z dużymi sieciami restauracji i kawiarni.
Do końca bieżącego roku Bobby Burger planuje rozszerzyć sieć lokali własnych oraz franczyzowych do 53 restauracji i food-trucków na terenie całego kraju. W najbliższym czasie otworzą się lokale w kolejnych miastach: Radomiu i Toruniu, a obecnie sieć posiada swoje placówki w Trójmieście, Bydgoszczy, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Nowym Sączu i Rzeszowie.

Grupa Meyer QSL działa na terenie 12 krajów w Europie, w Polsce jest obecna od 2014 roku. W pięciu centrach logistycznych w Polsce (dwa magazyny oraz trzy centra cross-dock) pracuje 120 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,92

 • Min

  0,65

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane