PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Quiosque najemcą Dekady Nysa

Autor: dlahandlu.pl 10 lipca 2017 10:48

Dekada Nysa podpisała umowę najmu z siecią odzieżowa - QUIOSQUE. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał 2018 r.

QUIOSQUE w Dekadzie Nysa zajmie lokal o powierzchni blisko 110 mkw.

Galeria Dekada w Nysie będzie dwupoziomowym budynkiem o powierzchni liczącej przeszło 20  tys. mkw. GLA, na której zlokalizowanych zostanie ponad 90 sklepów, restauracje i kawiarnie oraz strefa rozrywki. Obiekt usytuowany będzie w centrum Nysy, pomiędzy rynkiem a dworcami PKS i PKP, tuż przy głównej arterii miasta. Otwarcie Dekady Nysa, której inwestorem i deweloperem jest Dekada SA, nastąpi w ostatnim kwartale 2018 roku.
Za proces komercjalizacji galerii odpowiada firma BOIG Property Consulting, która ostatnio podpisała umowy najmu z markami takimi jak m.in. CCC, YES, SWISS, Briju, lodziarnio-kawiarnia Grycan, drogeria Rossmann oraz 4F.
Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane