Quiza na FRSiH: Dzięki 500+ sprzedajemy więcej bananów

www.portalspozywczy.pl 25 października 2016 11:02

- Program rodzina 500 plus przyczynił się znacząco do wzrostu konsumpcji w Polsce. Zauważyliśmy wzrost sprzedaży bananów w Polsce, zwłaszcza w weekend - mówił Bartosz Szatkowski, dyrektor zarządzający Quiza Sp. z o.o.

- Wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę dla takiej firmy jak nasza - czyli zajmującej się dystrybucją produktów świeżych, byłoby na pewno wyzwaniem natury logistycznej, ponieważ musielibyśmy przestawić całkowicie swoje mechanizmy logistyczne, przygotować się do nowych wyzwań, przede wszystkim do zmiany sposobu dystrybucji, bo odpadłby nam jeden dzień w handlu - mówi Bartosz Szatkowski.

- Dla nas dostawy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę nie stanowią żadnego wyzwania, jednak wypadnięcie jednego dnia handlowego byłoby dla nas na pewno jakąś barierą - dodał Bartosz Szatkowski.

I zapewnił, że Quiza, jak każdy dostawca sieci handlowych, obawia się wprowadzenia podatku handlowego. - Bo nie wiemy, czy sieci same sfinansują ten podatek, czy będą chciały angażować w to swoich dostawców - argumentował Bartosz Szatkowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane