R&C Union zapowiada akwizycje sieci restauracji

Autor: portalspozywczy.pl 7 listopada 2010 15:44

Na najbliższy rok spółka planuje otwarcie ośmiu nowych restauracji i klubów (z czego cztery otwarcia planowane są na pierwszy kwartał 2011 roku) oraz znaczące powiększenie jednego ze swych najlepszych lokali. Zarząd aktywnie poszukuje miejsc pod nowe lokalizacje restauracji Sioux i Fenix oraz klubów muzycznych Lizard King i Fever - w najbardziej atrakcyjnych punktach miast oraz w najlepszych galeriach handlowych.

 

Zarząd spółki R&C Union, operatora sieci restauracji wdraża strategię rozwoju na lata 2010 - 2014, która zakłada rozbudowę portfolio marek oraz lokalizacji, a także akwizycje sieci restauracji o wysokim potencjale wzrostu. W przyszłym roku firma chce otworzyć 8 nowych obiektów.

Spółka R&C Union, do której należy obecnie 24 kluby i restauracje (Sioux, Fenix, Lizard King, Fever) w porównaniu z III kw. 2009 r. zanotowała przychody o 53,7 proc. wyższe, co w głównej mierze było efektem zmiany w sposobie rozliczania restauracji pomiędzy umowami operatorskimi i franczyzowymi. Koszty działalności zostały obniżone o 7,8 proc. w porównaniu z II kwartałem br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,19

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane