Rada wierzycieli podjęła uchwałę ws. Dayli Polska

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2016 09:33

Zarządca Kerdos Group S.A. w restrukturyzacji podał, że uzyskał informację o podjęci 13 grudnia br. przez Radę Wierzycieli ustanowioną w postępowaniu sanacyjnym spółki zależnej Dayli Polska Sp. z o. o. w restrukturyzacji uchwały, zgodnie z którą Rada Wierzycieli wyraziła zgodę na zawarcie umowy podobnej do umowy dzierżawy przedsiębiorstwa dłużnika z zastrzeżeniem, iż w zakresie towaru objętego zastawem rejestrowym na rzecz uprawnionych zastawników jakiekolwiek czynności zobowiązujące lub rozporządzające zarządcy lub dłużnika, wymagają odrębnej zgody uprawnionych podmiotów.

O zawarciu aneksu do ramowej umowy komisu spółka informowała w raportach bieżących ESPI: numer 46/2016 z dnia 5 grudnia 2016r., 47/2016 z dnia 7 grudnia 2016r. oraz numer 48/2016 z dnia 8 grudnia 2016r.

Zgodnie z art. 136 ust. 2 oraz art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 15 maja 2016 roku Prawo restrukturyzacyjne w terminie tygodnia od dnia wyłożenia uchwał Rady Wierzycieli w sekretariacie Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych uczestnicy postępowania oraz zarządca mogą wnieść zarzuty przeciwko uchwałom. Zarzuty wniesione po upływie terminu lub nieodpowiadające wymogom formalnym pisma procesowego pozostawia się bez rozpoznania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • oszukany przez sanację 2017-02-07 23:32:51

    Gdzie są pieniądze ze sprzedaży towarów ,dlaczego nie zapłacono czynszów za lokal i media . Co na to zarządca sądowy i nadzorca sędzia komisarz . To jest oszustwo i kradzież . Prawo sanacyjne nie pozwala na zwolnienie z płacenia należności bieżących . To jest łamanie prawa . Kilka miesięcy bezpłatnego korzystania z lokalu a potem można dochodzić należności latami . Taka sanacja to Oszustwo , to drugi Amber Gold .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane