Rafał Brzoska prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

www.portalspozywczy.pl 8 października 2015 14:08

Rafał Brzoska prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu Rafał Brzoska, prezes Integer.pl, Fot. Piotr Waniore/Żelazna Studio

Rafał Brzoska, założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl. Jeden z największych ekspertów w dziedzinie e-commerce i logistyki w Polsce, będzie uczestnikiem debaty „Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji”, która odbędzie 5 listopada w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum 2015.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij i sprawdź agendę Forum

W trakcie debaty wraz ekspertami i przedstawicielami największych sieci handlowych Polsce Rafał Brzoska będzie dyskutował m.in. na temat tego, w jaki sposób dynamiczny rozwój branży e-commerce, w tym e-grocery zmieni układ sił na rynku tradycyjnego handlu i dystrybucji.

Rafał Brzoska zbudował ogólnopolską sieć dystrybucji bezadresowej i adresowej, a Integer osiągnął pozycję lidera na rynku kolportażowym w Polsce. Firma InPost jest właścicielem największej w Polsce sieci Paczkomatów, a także pracuje nad nowym projektem lodówkomatów przeznaczonych do dystrybucji żywności.

Rafał Brzoska jest doświadczonym managerem, specjalizującym się w nowopowstających rynkach o dużym potencjale wzrostu. Od 1999 do 2001 roku pełnił funkcję dyrektora handlowego i jednocześnie był współwłaścicielem i osobą zarządzającą firmą SENIORNET S.C. świadczącą usługi w branży internetowej. Od 1999 roku był prokurentem i jednocześnie współwłaścicielem firmy Integer s.c. Od czerwca 2001 roku Rafał Brzoska jest również członkiem zarządu Integer Sp. z o.o., który od 2002 roku działa pod nazwą Integer.pl , a od 12 kwietnia 2006 roku pełni także funkcję prezesa zarządu w spółce InPost Sp. z o.o.

W 2007 roku Rafał Brzoska powołał spółkę Integer.pl SA, którą z sukcesem 30 października 2007 roku wprowadził na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Interesuje się literaturą o rynkach finansowych i analizach giełdowych. Podróżuje, a jego pasją jest nurkowanie i sporty ekstremalne.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań. 

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • marksii1 2015-10-12 11:02:14

  cieszy mnie ze osoby pokroju Rafała Brzoski zdobywają uznanie na ktore zasluguja. W koncu dzisiaj w mediach ciezko o kilka dobrych słow. Ten człowiek zrobił wiele rzeczy w biznesie i nalezy mu sie za to niewatpliwie uznanie

 • cwikla 2015-10-12 11:00:43

  Wprowadzebnie paczkomatów na nasz rynek było powiewem swiezosci ktorego tak bardzo potrzebowalismy, winszuje kolejnych sukcesów

 • xyz 2015-10-09 12:23:22

  I Pomyslec ze taki biznes założył zwyczajny koleś z krakowa

  fajnie ze sa a swiecie ludzie z mocnymi pomyslami oraz werwa zeby je realizowac

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane