PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress: 4 mln zł na inwestycje drogowe wokół Galerii Świdnickiej

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 grudnia 2011 12:49

Zakończyła się prowadzona przez miasto Świdnica przebudowa ulicy Śląskiej. Była ona skoordynowana z pracami realizowanymi przez Rank Progress SA w związku z inwestycją firmy - Galerią Świdnicką. Prace warte były 4 mln zł i są finansowane przez Rank Progress.

Przejezdna już ulica Śląska przebudowywana była na odcinku od skrzyżowania z ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej do mostu na rzece Witoszówka, sąsiadującego z powstającą Galerią Świdnicką od strony południowej. Prace te, wraz z przebudową mostu, trwały od listopada 2010 r. do listopada 2011 r. Były one skoordynowane z działaniami realizowanymi przez firmę Rank Progress SA - inwestora zlokalizowanej przy ul. Westerplatte galerii. Deweloper wybudował tam 37,5-metrowe rondo.

- Wraz ze zbliżającym się otwarciem Galerii Świdnickiej, dobiegają końca prace związane z budową dojazdu do obiektu. Kolejne etapy to m.in. ułożenie chodników, zazielenienie terenu wokół centrum oraz zamontowanie bramek przy wjeździe. Prace przebiegają zgodnie z planem, więc już na początku marca 2012 roku mieszkańcy Świdnicy będą mogli zapoznać się z efektami naszych działań - mówi Grzegorz Kołcz, dyrektor ds. inwestycji GK Rank Progress.

Obecnie trwa też proces komercjalizacji centrum, a lokale przekazywane są kolejnym najemcom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane