PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress chce wybudować lubelską galerię Alchemia

Autor: Puls Biznesu 15 marca 2012 11:05

Rank Progress negocjuje z firmą Arkady, która ma przygotowany projekt budowy centrum handlowego Alchemia w pobliżu lubelskiej starówki. Jak poinformował "Puls Biznesu" Jan Mroczka, prezes legnickiego dewelopera, inwestycja zostanie zrealizowana w partnerstwie, a jej budowa może rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Alchemia ma już pozwolenie na budowę i jak przekonuje Jan Mroczka, teraz wszystko zależy od tego, czy uda się podpisać porozumienie z właścicielem projektu i oczywiście od zainteresowania najemców.

Alchemia to kompleks handlowo-parkingowy przygotowany przez Arkady Sp. z o.o. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie ok. 24 tys. mkw.

Centrum będzie składać się z dwóch części: śródmiejskiej (pomiędzy ulicami: Świętoduską, Lubartowską i Bajkowskiego) i staromiejskiej (w kwartale ulic Bramowa-Olejna-Szambelańska).

W skład pierwszej z nich wchodzi czteropoziomowy podziemny parking na prawie 1000 miejsc postojowych oraz sklepy i kawiarnie. W części staromiejskiej znajdą się sklepy, puby i punkty usługowe. Obie części połączy przejście podziemne pod ulicą Lubartowską.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane