PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress ma ziemię pod centrum handlowe w Duchnowie

Autor: dlahandlu.pl/propertynews.pl 31 marca 2011 09:37

E.F. Progress X, spółka zależna Rank Progress dokonała zabezpieczenia gruntów pod przyszłą inwestycję handlową w Duchnowie.

Celem inwestycji jest budowa centrum handlowego w miejscowości Duchnów koło Warszawy o łącznej powierzchni najmu około 63 tys. mkw. Centrum będzie się składało z galerii handlowej wraz z supermarketem spożywczym i kinem wielosalowym o łącznej powierzchni najmu ok. 36,4 tys. mkw., hipermarketu typu dom i ogród o powierzchni najmu ok. 12,3 tys. mkw. oraz parku handlowego o powierzchni najmu ok. 14,3 tys. mkw. Przy centrum powstanie parking na około 1 500 miejsc parkingowych. Przewidywany termin rozpoczęcia inwestycji to II kwartał 2012 roku, a termin zakończenia i oddania centrum do użytkowania to II kwartał 2014 roku.- Centrum ma bardzo dobrą lokalizację, będzie się znajdować w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej autostrady A2, przy jedynym w tej części skrzyżowaniu. Gdy autostrada powstanie, centrum powinno skutecznie powalczyć o klientów z południowo-wschodniej Warszawy i okolicznych miejscowości - przekonuje Jan Mroczka, prezes Rank Progress SA. - Ponieważ mamy już kluczowych najemców, jestem przekonany, że ten projekt będzie w przyszłości naszym "okrętem flagowym" przynoszącym najemcom dobre i stabilne dochody - dodaje.

Jak zapewniają władze spółki, w najbliższych miesiącach uzyskają plan zagospodarowania przestrzennego, a w końcówce tego roku ruszy budowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • mieszkanka Halinowa 2011-08-14 23:43:36

    jeśli centrum powstanie- moja noga nie zawita już do arkadii :)

  • ghost 2011-06-05 18:09:36

    w w w . d u c h n o w . p l

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane