PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress otwiera nowe biuro w Warszawie

Autor: www.dlahandlu.pl 18 października 2012 09:55

Rank Progress, firma inwestycyjno-deweloperska z Legnicy, otworzyła biuro w Warszawie. Firma wybrała stolicę na nową lokalizację swojego biura ze względu na możliwości, jakie daje warszawski rynek. Jego stale rosnący potencjał jest tożsamy z konsekwentnym rozwojem spółki. Otwierając nowy oddział w Warszawie spółka zwiększa swoje zaangażowanie oraz podkreśla plany ekspansji na terenie całego kraju.

- Nowa lokalizacja daje większe możliwości podtrzymywania relacji z naszymi najemcami, kontrahentami i inwestorami. Teraz jesteśmy bliżej firm, z którymi współpracujemy. Biuro w Warszawie to również sposobność do nawiązywania nowych znajomości biznesowych - mówi Halina Wyborska, rzecznik prasowy Rank Progress SA. - Biorąc pod uwagę zaplanowane przez nas projekty na najbliższe lata oraz ciągły rozwój Rank Progress, nie mogło nas tu zabraknąć - dodaje.

Warszawskim biurem Rank Progress kieruje Magdalena Książek, która w spółce wspiera dział rozwoju i ekspansji.

- W całym kraju buduje się obecnie około 700 tys. mkw. powierzchni handlowej, z czego 2/3 realizowane jest w miastach poniżej 100 tysięcy mieszkańców. Pokazuje to jakie kierunki rozwoju są najbardziej obiecujące. Rank Progress ma w planach na najbliższe trzy lata realizację prawie 300 tys. mkw. powierzchni handlowej, stąd coraz szybszy rozwój spółki. Ze względu na intensyfikację działań prowadzonych przez Rank Progress SA, nowe biuro w centrum Polski stało się niezbędne - tłumaczy Halina Wyborska.

Warszawski oddział, gdzie pracuje już zespół specjalistów ds. komercjalizacji i rozwoju spółki, będzie między innymi miejscem spotkań z potencjalnymi najemcami oraz partnerami. Obecnie Rank Progress prowadzi inwestycje w Chojnicach, Grudziądzu, Miejscu Piastowym k. Krosna oraz Pile. Kolejne przygotowywane są w Kielcach, Olsztynie i Duchnowie koło Warszawy. Trwają również prace nad nowym formatem, który powstał z myślą o miastach liczących od 30 do 50 tys. mieszkańców, gdzie zakłada się realizację projektów łączących retail park z galerią handlową. Pod inwestycje te, mające mieć około 6 tys. mkw. powierzchni całkowitej, inwestor wytypował wstępnie 81 lokalizacji.
Główna siedziba Rank Progress mieści się w Legnicy, przy ulicy Złotoryjskiej. Firma działa pod tym adresem od 2006 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane