PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress realizuje kolejne etapy planowanych inwestycji

Autor: www.dlahandlu.pl 2 września 2011 09:17

Rank Progress finalizuje obecnie trzy inwestycje. Galeria Tęcza w Kaliszu, skomercjalizowana w 100 proc., zostanie otwarta już 22 października. Na ukończeniu jest również hipermarket Dom i Ogród w Miejscu Piastowym koło Krosna, realizowany dla sieci OBI. Galeria handlowa w ramach tej inwestycji jest obecnie na etapie projektowania. 80 proc. komercjalizacji ma już natomiast Galeria Świdnicka w Świdnicy, której otwarcie zaplanowano na początku marca 2012 r.

Rozpoczęły się prace nad następnymi zaplanowanymi przez Rank Progress projektami. W pierwszej kolejności spółka skoncentruje się na realizacji inwestycji, cieszących się największym zainteresowaniem potencjalnych najemców, zlokalizowanych m.in. w Chojnicach, Olsztynie, Duchnowie pod Warszawą, Skarżysku-Kamiennej, Grudziądzu, Jarosławiu, Opolu-Turawie i Kielcach.

Firma sprzedała niedawno Galerię Twierdza. Środki ze sprzedaży centrów handlowych przeznaczane są na spłatę zobowiązań kredytowych oraz nowe inwestycje.

Przeczytaj także:

- Nasze inwestycje są bezpieczne z kilku względów. Dzięki dywersyfikacji produktowej możemy elastycznie reagować na sytuację rynkową. Realizujemy więc nie tylko własne, śródmiejskie galerie handlowe, ale również projekty o wysokiej rentowności - na zlecenie dużych międzynarodowych operatorów handlowych, którym następnie te obiekty sprzedajemy. Poszukujemy również atrakcyjnych projektów na rynku mieszkaniowym i już teraz zabezpieczamy tereny pod przyszłe inwestycje w tym segmencie. Ponadto zarządzamy naszymi obiektami handlowymi, co przynosi nam stabilne dochody o dynamice wzrostowej. To sprawia, że jesteśmy przygotowani na różne scenariusze rozwoju sytuacji na światowych rynkach finansowych - wyjaśnia Prezes Zarządu Rank Progress SA.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane