PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rank Progress rusza z budową parku handlowego koło Krosna

Autor: dlahandlu.pl/pr 11 maja 2011 12:51

Rusza budowa pierwszej części Parku Handlowego Miejsce Piastowe koło Krosna. Inwestorem budowy jest spółka E.F. Progress IX należąca do Grupy Kapitałowej Rank Progress, natomiast Generalnym Wykonawcą CFE Polska Sp. Z o.o. Wartość kontraktu wynosi 19,5 mln złotych.

Na liczącej ponad 8 ha działce powstaną supermarket OBI (10,5 tys. mkw)oraz w drugim etapie galeria handlowa (18 tys. mkw). Dla klientów zostanie przygotowany parking na prawie 380 miejsc. Całe centrum ( I i II część )ma być gotowe w IV kwartale 2012 roku.

Park Handlowy Miejsce Piastowe jest usytuowany przy skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych regionu: drogi krajowej nr 28 prowadzącej z Nowego Sącza do Przemyśla oraz drogi międzynarodowej relacji Radom -Rzeszów - Krosno - Koszyce. Centrum znajduje się 30 km od drogowego przejścia ze Słowacją.

50 - tysięczne Krosno położone w Kotlinie Krośnieńskiej urzeka pięknem średniowiecznej zabudowy i znakomitą infrastrukturą. W krajowych rankingach zadowolenia mieszkańców z poziomu i jakości życia, plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych miejsc w Polsce.

Lokalizacja Parku Handlowego gwarantuje szybki dojazd dla mieszkańców całego miasta i regionu oraz gości ze Słowacji.

Czytaj więcej o Rank Progress

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane