PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rano Zebrano z opcją odbioru zakupów z Coolomatu

Autor: dlahandlu.pl 4 października 2016 10:06

Rano Zebrano z opcją odbioru zakupów z Coolomatu Fot. materiały prasowe Rano Zebrano

Warszawski serwis RanoZebrano.pl, internetowy targ żywności pochodzącej od rolników z Mazowsza, wprowadził opcję odbioru zakupów z Coolomatów. Tym samym Warszawa jest pierwszym miastem w Europie, w którym jedzenie od lokalnych wytwórców można kupić przez internet i odebrać z maszyny samoobsługowej. Dotychczas Coolomaty służyły jako punkty odbioru zakupów ze sklepu Alma24.pl

– Jesteśmy pierwszą firmą łączącą rolników z Mazowsza z warszawiakami, która umożliwia samodzielny odbiór zakupów z chłodzonych terminali do odbioru żywności – mówi Przemek Sendzielski, założyciel Rano Zebrano. – Pozostajemy oczywiście przy dostawach bezpośrednio do domów klientów w większości dzielnic Warszawy. Coolomaty to dodatkowa opcja, dająca klientom swobodę wyboru pory i miejsca odbioru zakupów bez konieczności oczekiwania na kuriera. Wychodzimy naprzeciw ludziom mobilnym i aktywnym – dodaje Sendzielski.

Zamówienia złożone przez klientów Rano Zebrano przyjeżdżają do terminala w wybranym dniu dostawy i oczekują na odbiór od godziny 18:00, do 11:00 dnia następnego. Klient otrzymuje wiadomość sms z kodem umożliwiającym otwarcie właściwej skrytki, a także wiadomość email. Jeśli ktoś wie, że nie zdąży przyjść po swoje zakupy w podanym przedziale czasowym, może przedłużyć czasu odbioru. Wystarczy kontakt na infolinię firmy Coolomat.

– Zależy nam na tym, by nasze maszyny były łatwo dostępne dla mieszkańców dużych osiedli, w tzw. „sypialniach”, więc ustawiamy je w punktach, do których jest łatwo dojechać samochodem, rowerem czy dojść na piechotę– mówi Marcin Warzocha, prezes firmy Coolomat.

Obok nabiału, wędlin, chleba i przetworów, na portalu www.ranozebrano.pl znajdziemy sezonowe warzywa i owoce. Zamówienie można odebrać w Coolomacie bez względu na rodzaj produktów i wielkość zakupów. Produkty wymagające przechowywania w temperaturze chłodniczej, czekają w lodówkach, zaś te, które tego nie wymagają – w zwykłych skrytkach. Koszt odbioru z terminala jest stały niezależnie od kwoty zamówienia i wynosi 5 zł.

Coolomaty są zlokalizowane w pobliżu głównych arterii wylotowych z Warszawy w stronę Marek, Izabelina, Truskawia, Pruszkowa, Nadarzyna i Piaseczna, na stacjach benzynowych Statoil. Klienci mają do wyboru 5 maszyn: przy ul. Powstańców Śląskich 90, ul. Josepha Conrada 29B, al. Jana Rodowicza „Anody” 6, al. Krakowskiej 269, ul. Ludwika Kondratowicza 49. 

Na www.RanoZebrano.pl można kupić już ponad 800 produktów od ok. 50 sprawdzonych dostawców. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ada 2016-10-05 16:41:48

  Ceny jak z kosmosu nawet w Almie Taniej

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane