RanoZebrano.pl pozyskało inwestora

www.portalspozywczy.pl 27 października 2017 09:58

RanoZebrano.pl pozyskało inwestora Na zdjęciu od lewej: Michał Lorenc z Grupy 22 i Przemek Sendzielski z ranozebrano.pl dyrektor / fot. materiały prasowe

Warszawski e-sklep RanoZebrano.pl, który od 2014 r. umożliwia zamówienie i odbiór w domu świeżych produktów od polskich rolników, pozyskał inwestora - Grupę 22 S.A. Współpraca ma na celu rozwój portalu RanoZebrano.pl i poszerzenie kompetencji Grupy 22 w obszarze e-commerce.

RanoZebrano.pl to warszawski targ żywności lokalnej, założony przez Przemysława Sendzielskiego w kwietniu 2014 roku. Od początku istnienia, ideą portalu jest zapewnienie mieszkańcom Warszawy wygodnego dostępu do świeżej żywności, pochodzącej ze sprawdzonych, rodzinnych gospodarstw i manufaktur.

Obecnie RanoZebrano.pl ma w ofercie produkty od ponad 50 sprawdzonych dostawców i obsłużyło ponad 21,5 tys. transakcji. Zakupy dostarczane są bezpośrednio do domów i wybranych samoobsługowych maszyn do odbioru zakupów spożywczych, coolomatów.

– Dzięki inwestycji Grupy 22 S.A. portal RanoZebrano.pl zyskuje dostęp do zasobów i know-how z zakresu zarządzania, marketingu i promocji, a także możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych – mówi Przemysław Sendzielski, założyciel RanoZebrano.pl.

Grupa 22 S.A., która posiada w swoim portfolio takie podmioty jak agencja reklamowa Agencja Warszawa czy Data Driven Solutions – agencja B2B, przyjęła strategię specjalizacji w procesach e commerce i włączania do portfolio kolejnych sklepów online. Celem spółki jest pozyskanie eksperckiej wiedzy i opracowanie narzędzi obsługujących całą ścieżkę sprzedaży w internecie. Platforma RanoZebrano.pl jest pierwszym tego rodzaju sklepem w portfelu Grupy.

– Wybraliśmy portal RanoZebrano.pl, bo zbudowany jest na trzech kluczowych dla nas filarach. Po pierwsze opiera się na uczciwości, realizuje prawdziwe potrzeby i poprawia jakość życia ludzi. Po drugie – jest innowacyjny i kolejne kroki w jego rozwoju tylko podniosą jego nowatorskość. Po trzecie – ma ogromny potencjał rozwoju w obliczu rosnącego rynku żywności ekologicznej w Polsce i coraz większej otwartości Polaków na zakup żywności przez internet. Bardzo szybko udało się nam wspólnie ustalić szereg rozwiązań na wiele miesięcy do przodu, jak i cele współpracy w perspektywie kilkuletniej – wyjaśnia Michał Lorenc, dyrektor ds. inwestycji.

Dotychczasowy partner RanoZebrano.pl, spółka Scott Tiger S.A., odpowiedzialna za oprogramowanie i obsługę techniczną serwisu, pozostaje partnerem technologicznym portalu. Dzięki wsparciu obu spółek, RanoZebrano.pl w najbliższym czasie skoncentruje się na umocnieniu swojej obecności w Warszawie, poszerzeniu oferty produktowej oraz zwiększeniu dostępności oferty dla różnych grup klientów.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8509

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane