PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Real otworzy 6-7 hipermarketów w ciągu 2 lat

Autor: portalspozywczy.pl 4 kwietnia 2012 09:40

Real otworzy 6-7 hipermarketów w ciągu 2 lat

Sieć hipermarketów Real otworzy w naszym kraju 6-7 hipermarketów w ciągu dwóch najbliższych lat. To znaczne przyspieszenie inwestycyjne po ok. 4 latach stagnacji w rozwoju sieci.

- W 2012 roku otworzymy jeden hipermarket w Łomży - mówi Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci Real Polska.

- Na 2013 r. planowaliśmy dotychczas otwarcie 1-2 hipermarketów, a na pewno jednego sklepu. Jednak po sfinalizowaniu rozmów z firmą Echo Investment i podpisaniu umów najmu, uruchomimy dodatkowo cztery sklepy w centrach handlowych należących do tego dewelopera - tłumaczy Łukiewicz-Stachera.

Placówki niemieckiej sieci pojawią się więc galeriach handlowych w Tarnowie, Jeleniej Gorze, Piotrkowie Trybunalskim i Radomiu. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanych umów ponieważ dzięki temu sklepy Real pojawią się na rynkach, na których wcześniej nie były obecne. Będziemy mogli dotrzeć do nowych klientów - wyjaśnia przedstawicielka sieci.

Przypomnijmy, że łączna wartość podpisanych umów (między firmą Echo a siecią Real) wynosi ponad 158 mln zł. Umowy zawarto na okres 10 lat.

Sieć Real przejmie powierzchnie handlowe 30 stycznia 2013 roku, od sieci Carrefour, której wygasają umowy najmu podpisane z deweloperem.

Jak zaznacza Agnieszka Łukiewicz-Stachera, żaden ze sklepów, które zostaną otwarte w galeriach firmy Echo nie ruszy już w styczniu, w chwilę po przejęciu lokalu. - Każda z tych lokalizacji będzie wymagała gruntownego remontu i dostosowania do naszych standardów. Sklepy mogą ruszyć na przełomie I-II kw. 2013 r. - wyjaśnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane