Real w przyszłym roku otworzy siedem hipermarketów

www.portalspozywczy.pl 29 maja 2012 22:08

Real w przyszłym roku otworzy siedem hipermarketów

W 2013 r. Real chce otworzyć 6 dużych hipermarketów oraz uruchomić w naszym kraju pierwszy z 25 planowanych hipermarketów kompaktowych.

- Chcemy wprowadzić na polski rynek format hipermarketu kompaktowego o powierzchni od 4 do 5 tys. mkw. W sklepie pojawi się specjalnie wyselekcjonowana oferta produktów spożywczych i nieżywnościowych - wyjaśnia Rafael Gasset, prezes zarządu sieci Real w Polsce.
I dodaje: - Dzięki tej strategii będziemy mogli wejść do miast, do których nie możemy wejść obecnie z dużym hipermarketem, o powierzchni powyżej 7 tys. mkw. Nowy koncept sklepu umożliwi nam rozwój w miastach średniej wielkości. Mamy obecnie zidentyfikowanych 25 lokalizacji, w których mógłby się pojawić nasze hipermarkety kompaktowe. Ten format idealnie wpasuje się w potrzeby lokalnego rynku.

Na 2013 r. niemiecki operator planuje uruchomienie także 6 nowych hipermarketów. Cztery sklepy zostaną otwarte w centrach handlowych firmy Echo Investment w Tarnowie, Jeleniej Górze, Piotrkowie Trybunalskim i Radomiu. - Nasze sklepy pojawią się na rynkach, na których wcześniej nie były obecne. Będziemy mogli dotrzeć do nowych klientów - mówi Rafael Gasset.ipermarkety sieci Real mają powstać także we Wrocławiu i w Łomży. Według prezesa uruchomienie nowych placówek w 2013 r. pozwoli na zwiększenie obrotów sieci w Polsce o 10-15 proc. Sieć Real ma w Polsce obecnie 54 hipermarkety w 36 miejscowościach, w 14 województwach.

Kliknij i przeczytaj więcej na www.portalspozywczy.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    3,34

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane