Real wchodzi na miejsce Carrefoura w czterech galeriach

Autor: portalspozywczy.pl 12 marca 2013 21:27

Jak dowiedział się serwis portalspozywczy.pl, j14 marca sieć Real uruchomi w Polsce cztery nowe hipermarkety. Placówki niemieckiej sieci zostaną otwarte w Jeleniej Górze, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim i Tarnowie. Do końca 2012 roku, w wymienionych lokalizacjach działały hipermarkety sieci Carrefour.

Przez ponad 2,5 miesiąca specjaliści firmy Real pracowali nad modernizacją i dostosowaniem wnętrz do standardów sieci. Otwarcie czterech sklepów nastąpi w połowie, a nie pod koniec marca jak pierwotnie zakładano.

W trzech, z czterech nowych hipermarketów pojawi się nowa koncepcja baru szybkiej obsługi. Dotychczasowe punkty bistro i grill zostaną zastąpione nowym konceptem gastronomicznym, którego operatorem jest firma SpaFood S.A. Nowe punkty gastronomiczne, będą zlokalizowane w sieci Real za linią kas.

Uruchomienie czterech nowych placówek oznacza, że sieć Real będzie zarządzała w Polsce siecią 57 hipermarketów. Wszystkie te zmiany dokonują się w "przededniu" kolejnej zmiany szyldu, tym razem na Auchan. W listopadzie ubiegłego roku, Metro Group, właściciel sieci Real sprzedał za 1,1 mld euro aktywa operacyjne i nieruchomości spółki w Polsce, Rumunii, Rosji i na Ukrainie francuskiej firmie handlowej Auchan. Firma czeka na zgodę UOKiKu na przejęcie konkurenta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,27

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane