PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Real wprowadza płatności zbliżeniowe

Autor: www.dlahandlu.pl 18 października 2012 11:16

Sieć hipermarketów Real udostępniła swoim klientom możliwość dokonywania płatności zbliżeniowymi kartami Visa. W sierpniu ruszyła akceptacja płatności zbliżeniowych w pierwszym hipermarkecie Real, stopniowo jest uruchamiana w kolejnych placówkach. Do końca października br. za zakupy przy pomocy zbliżeniowej karty Visa lub smartfona z aplikacją mobilnych płatności zbliżeniowych Visa będzie można płacić we wszystkich 54 hipermarketach Real w Polsce we wszystkich kasach wyposażonych łącznie w około 2,5 tys. czytników zbliżeniowych.

- Cieszymy się, że jako wiodąca sieć hipermarketów w Polsce już w październiku br. będziemy mogli oferować naszym klientom dokonywanie szybkich, prostych i wygodnych płatności zbliżeniowych kartami Visa we wszystkich hipermarketach Real w naszym kraju. Ze względu na to, jak wiele kart zbliżeniowych Visa znajduje się na rynku, spodziewamy się, że ich przyjmowanie przyśpieszy obsługę przy kasie, co dodatkowo przełoży się na komfort zakupów naszych klientów - stwierdziła Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci Real.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak duża i istotna dla polskich konsumentów sieć hipermarketów Real zaczyna przyjmować płatności zbliżeniowe Visa, gdyż to znacząco rozszerza możliwość ich dokonywania dodatkowo umacniając wiodącą pozycję Polski we wdrażaniu tych płatności w Europie- - powiedział Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane