Real2B wejdzie z marką Quick Park do Konstancina

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2015 09:16

W Konstancinie powstanie nowy kompleks handlowo - usługowy z restauracjami i kawiarniami. Otwarcie Quick Park planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku.

Planowany obiekt w Konstancinie to jeden z kilkudziesięciu inwestycji pod marką Quick Park przygotowywanych do realizacji przez Inwestora - Real2B.

Quick Park Konstancin położony będzie przy drodze wojewódzkiej nr 724 łączącej Warszawę z Górą Kalwarią, w sąsiedztwie restauracji McDonalds’ oraz American School of Warsaw.

Centrum zostało zaprojektowane jako zespól 2 niezależnych obiektów handlowych, oferujących łącznie kilkanaście punktów usługowych oraz gastronomicznych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku Konstancin odpowiada firma Mallson Polska. Projekt architektoniczny został przygotowany przez biuro architektoniczne MOFO Architekci.

Developerem obiektu jest spółka Real2B, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund FIZAN oraz Retail Development Management, planuje sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Sieć centrów handlowych pod nazwą Quick Park to blisko 10 projektów w przygotowaniu i realizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane