PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Real5D pomoże w komercjalizacji centrów handlowych

Autor: pr 7 listopada 2011 10:06

Real5D to nowe medium na rynku nieruchomości komercyjnych, które łączy pracę firmy komercjalizującej z najemcą. - Real5D umożliwia prezentację i sprzedaż powierzchni komercyjnej projektu od jego najwcześniejszej fazy - wyjaśnia dyrektor zarządzający Balázs Farago.

- Projekt architektoniczny przenoszony jest do wirtualnego świata, gdzie widzimy stworzone w technologii 5D wnętrza, zaprojektowane poszczególne powierzchnie handlowe, czy poruszających się wewnątrz obiektu klientów. Z wirtualnego świata może korzystać wiele osób w tym samym czasie - mogą one spotykać się na żywo, rozmawiać ze sobą a także robić prezentacje. Z technologią Real5D nie ma znaczenia, że najemców i deweloperów dzieli od siebie kilkaset kilometrów, ponieważ mogą oni zorganizować spotkanie wewnątrz wirtualnego centrum handlowego w mgnieniu oka, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują - podkreśla Balázs Farago.

Deweloperzy mogą przyspieszyć proces wynajmu powierzchni handlowej czy biurowej, spotykając więcej klientów i przekazując im o wiele więcej informacji. Klienci zaś mogą szybciej podejmować decyzje, więc średni czas, jaki deweloperzy spędzają na transakcję jest znacznie krótszy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane