PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rebranding salonów Agata

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2016 09:38

Rebranding salonów Agata fot. Agata

W 2015 r. sieć salonów Agata Meble przeszła zmiany identyfikacji wizualnej i aranżacji oraz organizacyjne. Skróceniu uległa także nazwa i obecnie są to już salony Agata. W sieci działa obecnie 19 sklepów z ofertą mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

- W ciągu zaledwie roku udało nam się przeprowadzić większość niezbędnych zmian. Dzięki temu na początku 2016 r. rozpoczęliśmy aktywną komunikację z wykorzystaniem nowego logo. Już po kilku miesiącach mogliśmy zweryfikować efekt i wiemy, że nowa identyfikacja wizualna została przyswojona i zaakceptowana przez klientów. Badania pokazują, że, salony Agata są obecnie najlepiej rozpoznawalną siecią sklepów meblowych w Polsce* – dodaje Marek Gonsior, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.


W ubiegłym roku powstały dwa nowe salony Agata: w Lublinie i Białymstoku. W czerwcu 2016 r. ruszył sklep w Częstochowie, a przed końcem roku planowane jest otwarcie drugiego salonu w Warszawie, który będzie zarazem największym sklepem w sieci Agata.
Coraz większą część sklepu zajmują aranżacje i ekspozycje. Praktycznie każda kolekcja mebli skrzyniowych jest wyeksponowana w formie urządzonych pokoi, a nawet przykładowych aranżacji całego mieszkania. Wszystkie dodatki prezentowane w strefie z meblami są również dostępne w sprzedaży w dziale z akcesoriami.

Ważnym elementem zmian jest także odnowienie strony internetowej www.agatameble.pl, która zawiera nie tylko ofertę produktów dostępnych w salonach Agata, lecz także szereg porad i artykułów dotyczących aranżacji wnętrz.

* Badanie CAWI zostało przeprowadzone na zlecenie Agata S.A. przez Dentsu Aegis Network na grupie 733 osób w wieku 20-50 lat, zamieszkujących w promieniu 50 km od Salonów Agata, które planują zakup mebli w ciągu 6 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • badacz 2016-08-02 10:28:02

  Artykuł zawiera gwiazdkę, która nie jest wyjaśniona.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane