PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Redan reaktywuje markę Happy Kids

Property News 2 września 2013 14:20

Grupa Kapitałowa Redan, właściciel marek Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontowej TextilMarket, ponownie wprowadza do swojego portfolio markę odzieży dziecięcej Happy Kids. Jak tłumaczą własciciele marki, reaktywacja spowodowana jest potrzebami zakupowymi grupy docelowej Top Secret. Ubrania dla dzieci uzupełniają ofertę pozostałych marek modowych na razie w sklepie internetowym.

- Ponowne wprowadzenie marki, która obecna była na rynku w latach 1997-2006, wynika z potrzeb naszych klientów, którzy w większości posiadają lub deklarują chęć posiadania dzieci. Odzież Happy Kids, także naturalnie uzupełnia dotychczasową ofertę naszych marek modowych, której stylistyka jest spójna z charakterem ubrań wiodącej marki Top Secret - powiedział Bogusz Kruszyński, wiceprezes Zarządu Redan S.A.

Odzież z kolekcji Happy Kids jest podzielona na kilka grup wiekowych - od niemowlaków, do 8-10 lat, z koncentracją na ubraniach dla dzieci do czwartego roku życia. Na stronach portalu znajdują się także stylizacje ułatwiające zakupy z kolekcji Happy Kids.


- Odświeżone logo marki nadal nawiązuje do znaku i działającej pod tą samą nazwą Fundacji „Happy Kids", dzięki czemu wszyscy klienci i użytkownicy marki staną się w symboliczny sposób ambasadorami Fundacji i idei rodzicielstwa zastępczego, czytamy w komunikacie.

Grupa Redan prowadzi działania wspierające powołaną w 2002 r. Fundację „Happy Kids", której pomysłodawcą i Fundatorem jest Radosław Wiśniewski. Redan wspiera Fundację poprzez wolontariat pracowniczy oraz prowadząc w sklepach Top Secret sprzedaż papierowych, a w TextilMarket foliowych toreb, z których dochód jest całkowicie przekazywany na cele statutowe Fundacji.

Wraz z reaktywacją marki Happy Kids w ofercie sklepu internetowego znalazły się kredki z logo nowego brandu, z zakupu których dochód zostanie przekazany Fundacji. W 2012 r. Redan S.A. przekazał Fundacji „Happy Kids" 307 tys. zł z tytułu sprzedaży toreb.

Fundacja „Happy Kids" zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem Rodzinnych Domów Dziecka oraz propagowaniem idei rodzicielstwa zastępczego. Kompleksowy program budowania Rodzinnych Domów Dziecka zaowocował powstaniem siedmiu stale działających Rodzinnych Domów Dziecka, do których, pod opiekę profesjonalnych rodziców zastępczych, trafiają głównie rodzeństwa pozbawione możliwości dorastania w swoich rodzinach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,37

 • Śr

  4,13

 • Min

  3,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane