PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Redan rozwija sieć dyskontów Textilmarket

www.portalspozywczy.pl 23 kwietnia 2012 13:26

Grupa Kapitałowa Redan rozwija część dyskontową i intensyfikuje działania marketingowe w sklepach. Sieć Textilmarket zrealizowała zakładane poziomy sprzedaży w I kwartale br. i liczy już 260 dyskontów w Polsce. W roku 2012 planowanych jest 65 otwarć.

Otwarcia wspierane są poprzez lokalne działania promocyjne. Do mieszkańców poszczególnych miejscowości i okolic dystrybuowana jest gazetka promocyjna, a dla klientów odwiedzających sklepy Textilmarket w dniu otwarcia przewidziane są drobne niespodzianki. W celu zwiększenia liczby klientów intensyfikacji podlegają także lokalne działania reklamowe. Zmodyfikowana została także oferta towarów oraz sposób ich ekspozycji w miejscu sprzedaży. Dotychczasowy asortyment (odzież i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci) obejmujący ponad 30 000 produktów uzupełniony został ofertą z kategorii "Dom", w której dostępne są artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia oraz artykuły sezonowe.

- Działania mające na celu zwiększenie liczby klientów, a tym samym sprzedaży, przynoszą efekty. Sektor dyskontowy osiągnął w pierwszym kwartale 18  proc. wzrost sprzedaży w porównaniu do zeszłego roku - skomentował Bogusz Kruszyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane