Redcoon w polskich strukturach Media-Saturn Holding

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2016 14:08

Do portfolio marek należących do koncernu Media-Saturn 1 kwietnia dołączył sklep internetowy redcoon.pl.

Sklep internetowy redcoon działa w 8 krajach europejskich, w tym od 2008 roku także w Polsce. Oferta sklepu to ponad 35 000 produktów w głównych kategoriach związanych z elektroniką dla domu i biura oraz z nowymi technologiami m.in. AGD, RTV, komputery, sprzęt fotograficzny, sprzęt ogrodowy, elektronika sportowa i rekreacyjna, instrumenty muzyczne i akcesoria.

Rozpoczęty w październiku 2015 roku proces włączenia spółki redcoon w struktury Media-Saturn Holding Polska został zakończony. Tym samym z dniem 1 kwietnia br. redcoon stał się integralną częścią holdingu i trzecią, obok Media Markt i Saturn marką w firmir. Redcoon.pl będzie operował na zasadach niezależności, uzupełniając aktywności marek Media Markt i Saturn w internetowym kanale dystrybucji.

Kierowanie polską spółką redcoon zostało powierzone zarządowi w składzie: Paweł Kuźma (CEO/CPO), Piotr Zemło (COO), Paweł Trembulak (CFO). Zakończenie procesu integracji wiąże się
m.in. z reorganizacją zespołów obu przedsiębiorstw oraz przeniesieniem pracowników redcoon
do biur centrali holdingu w Warszawie. Ma to zapewnić optymalizację zasobów ludzkich oraz lepsze wykorzystanie potencjału rynku.

Przyjęty model biznesowy oparty na prowadzeniu działań sprzedażowych w ramach trzech autonomicznych marek otwiera nowe perspektywy rozwoju zarówno dla całego holdingu, jak i spółki redcoon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,18

  • Śr

    4,68

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane