PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rekordowe obroty gorzowskiej galerii handlowej

Autor: dlahandlu.pl 2 grudnia 2010 19:58

W ciągu 10 miesięcy br. średnie obroty Galerii Askana w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni sprzedaży wzrosły o 10 proc. i są najwyższe od czasu otwarcia we wrześniu 2007 roku.

Ponadto w ciągu ostatnich pięciu miesięcy średnie obroty w tym ujęciu wzrosły o ponad 17 proc. co świadczy o dużej dynamice tego wskaźnika.

- W ciągu 10-ciu na 11 miesięcy zanotowaliśmy wyniki lepsze od zeszłorocznych. Teraz dokładamy starań aby także ostatni miesiąc wpisał się w ten trend - zdradził Bartłomiej Bujnowski - menedżer ds. marketingu Caelum Development odpowiedzialny za Galerię Askana.

Ten rezultat wynika z konsekwentnie budowanej marki Galerii Askana, doboru najemców oraz działań promocyjnych skupionych na trzech kierunkach: prosprzedażowym, zwiększającym liczbę klientów oraz pro społecznym.
Galeria Askana to centrum o powierzchni ponad 18 000mkw. GLA (55 000 mkw. pow. całkowitej), na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów, sklepy C&A, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi i wielosalowe kino Helios.

Właścicielem Galerii Askana jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane