Reorganizacja działu inwestycji w Tesco

Autor: www.dlahandlu.pl 15 stycznia 2013 10:30

Reorganizacja działu inwestycji w Tesco

W grudniu 2012 r. na skutek reorganizacji działu inwestycji i nieruchomości Tesco Polska, stanowisko menadżera ekspansji odpowiedzialnego za rozwój hipermarketów i compact hipermarketów objął Leszek Marchewka, a regionalnymi menadżerami zajmującymi się rozwojem sieci supermarketów zostali Konrad Borzęcki i Maciej Maziarz.

Leszek Marchewka karierę w Tesco rozpoczął w 2004 roku realizując strategie rozwoju firmy we wszystkich formatach.Przed dołączeniem do Tesco, przez 4 lata zdobywał doświadczenie na rynku nieruchomości będąc odpowiedzialnym za rozwój sieci w Intermarche.

Konrad Borzęcki został regionalnym menadżerem ds. ekspansji - supermarkety (obszar Polski północnej) w dziale nieruchomości i Inwestycji Tesco Polska. Od 2010 r. zajmuje się rozwojem nieruchomości w zakresie supermarketów. Swoje 12-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości zdobywał pracując kolejno w Jeronimo Martins Dystrybucja Polska S.A., Carrefour Polska oraz Multi Development Polska.

 

Maciej Maziarz został regionalnym menadżerem ds. Ekspansji - supermarkety (obszar Polski południowej). Z Tesco związany jest od 2006 r., swoją karierę rozpoczął od stanowiska kierownika ds. ekspansji w regionie krakowskim. Przed dołączeniem do Tesco, Maciej Maziarz spędził 4 lata w PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, gdzie realizował zadania związane z gospodarowaniem nieruchomościami spółki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,39

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662