PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Reorganizacja pracy w Tesco trwa. Zmiany w strukturach kierowniczych

Autor: dlahandlu.pl 25 września 2017 11:22

Reorganizacja pracy w Tesco trwa. Zmiany w strukturach kierowniczych Fot. Shutterstock.com

W zeszłym roku Tesco uruchomiło nową strukturę zarządzania w hipermarketach w całej Europie.

Oto treśc pisma zarządu Tesco Polska: 

"W zeszłym roku uruchomiliśmy nową strukturę zarządzania w naszych hipermarketach Tesco w całej Europie. W ramach planowanego przeglądu przeanalizowaliśmy struktury i kluczowe procesy na każdym rynku Europy Centralnej, aby upewnić się, że są one odpowiednie do bieżących potrzeb firmy, są przydatne i korzystne dla klientów.
W oparciu o opinie i analizy została podjęta decyzja, aby wprowadzić taką samą strukturę kierowniczą w działach Zmiana Nocna, Bistro oraz Grocery we wszystkich krajach Europy Centralnej. W związku z tym, w wybranych sklepach ulegnie przeorganizowanie pracy osób zarządzających na stoiskach sucha żywność, zmianie nocnej i Bistro. W sklepach bez nocnego towarowania na stoisku Grocery zostanie powołany Specjalista.
W sklepach z jednym Kierownikiem Zespołu odpowiedzialnym za Zmianę Nocną, Kierownika będzie wspierał jeden Specjalista. W przypadku gdy w sklepie nie ma dedykowanego Kierownika Zespołu dla obszaru Bistro, za ten obszar odpowiedzialny jest ten sam Kierownik Zespołu, który jest odpowiedzialny za obszar Lad".

Przypomnijmy: Tesco Polska zawiadomiło również o zamiarze dokonania zwolnień grupowych. Przyczyną jest reorganizacja zakładu pracy polegająca na zaprzestaniu wykonywania części działań specjalistycznych i administracyjnych lub ich znaczącej zmianie, co spowoduje konieczność zmniejszenia zatrudnienia w biurze głównym w Tesco Polska. Zwolnienia z pracy obejmą maksymalnie 400 pracowników zatrudnionych w strukturach biura głównego - poinformowała spółka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • W.I.Lenin 2017-09-27 17:45:12

  dziś przekazano nam nowe wytyczne.. przeceny towaru w trzech etapach i takie tam... znów zamiast handlem tesco zajmuje się psiwężami.. ciekawe dlaczego te nieroby z Kapelanki aż tak nienawidzą własnej firmy, żeby ją ładować w g.. przed świętami

 • pic 2017-09-26 17:06:56

  biurokracja

 • manager 2017-09-26 11:12:07

  pamietam początek roku 2002 , wówczas Hit Hipermarket też redukował zatrudnienie oraz obniżał poziom zapasów , zaprzeczając przy tym, że ma to jakikolwiek związek ze sprzedaża biznesu. I nadszedł Lipiec 2002 i od agencji Reuters dowiedzieliśmy sie, ze kupiło nas Tesco. Teraz jest tak samo. Przypadek? Nie sądze.

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,19

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane