PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Restauracja Barking najemcą Europy Centralnej

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2013 10:33

Barking, 143-metrowa restauracja ze sceną, czynna do ostatniego klienta i prowadząca bogatą działalność artystyczną otworzy się jesienią w CH Europa Centralna w Gliwicach.

Będzie to pierwszy w regionie lokal typu man cave, przeznaczony przede wszystkim dla mężczyzn, którzy chcą odpocząć w czasie, gdy reszta rodziny robi zakupy. W klubowej atmosferze będzie można także obejrzeć transmisje sportowej.

Pomysłodawcy Barkingu weszli do finału popularnego telewizyjnego reality show „Ekipa na swoim", w którym nagrodą było prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego. Barking ma być miejscem, w którym szuka się potencjalnych talentów. Idea jest taka, by na przykład kilka razy w tygodniu ludzie, którzy czują, że są utalentowani w jakiejś dziedzinie mogli zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością - w samym lokalu, bądź na scenie umieszczonej przed restauracją. Aureliusz Herczakowski zaznacza także, że firma zapewnia opiekę menedżerską nad utalentowanymi ludźmi, głównie muzykami, pomagając im w organizowaniu własnych koncertów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • XxX 2013-08-01 22:50:20

    tylko ze w tym centrum handlowym prawie w ogole klientow nie ma

  • Miroslav 2013-08-01 21:26:12

    Fajne chłopaki! Kibicowałem im szkoda że nie wygrali ale na pewno wpadnę na piwo! Tylko kiedy otwarcie ?!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane